KORUMA - GÜVENLİK HİZMETLERİ

Sitemizde toplam 7 personel ile 7 gün 24 saat koruma ve güvenlik hizmeti verilmektedir. Günlük 2 vardiyada gündüzleri 3 kişi geceleri 2 kişi hizmet vermektedir. Personellerimiz 2 gün gündüz 2 gün gece ve 2 gün izin kullanarak görev yapmaktadırlar.

Detay

ÇEVRE TEMİZLİK VE BAKIM HİZMETİ

Sitemizde 2 kişilik bir ekip ile haftada 6 gün sokakların temizlikleri yapılmaktadır. Personellerimiz ayrıca saat 09:30'da sizlerin kapı önlerine çıkardığınız çöpleri de toplamaktadırlar. Aynı ekip sosklarımızda bulunan ağaç ve çalı gruplarının da bakımını ve düzenlenmesini yapmaktadırlar.Ayrıca kış aylarında tuz atma görevleri de bulunmaktadırlar.

Detay

ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI-1

Baharın gelmesi ile site içinde çevre düzenleme çalışmalarımız başlamıştır. Kendi personellerimizin çalışması ve malzeme desteği ile ilk olarak otobüs durağı arkasında bulunan yaya giriş kapısı düzenlendi.

Detay

PEYZAJ BAKIM ÇALIŞMALARI-1

Havaların ısınması ile sitemiz içinde bulunan yeşil alanların bakımı ve düzenlemeleri yapılmaya başlandı. 

 

Detay

SOKAK TRETUVARLARIMIZ BOYANIYOR.

2002 yılından bu yana oturulmakta olan sitemizde her şeyde olduğu gibi yaşlanma ve yıpranmalar yaşanmaktadır.Sokaklarımızdaki tretuvarlarımız tarihinde ilk defa boyanmaktadır.Boya seçimi özellikle yeşil alanlarımız ile renk uyumu sağlamak adına sarı ve yeşil olarak seçilmiştir.Kullandığımız boya yol boyası olup uzun ömürlüdür.

Detay